23 Temmuz 2014 Çarşamba

Kapılar...

Arka fonda Iggy Pop'tan The Passanger çalıyor. Bense şu en sondaki iki kapıdan çıkıp doğaya karışmak istiyorum. Dağlara, denizlere...

Funchal, Madeira, Portugal
Funchal, Madeira, Portugal
Jaipur, India
Miami, Florida, USA
Montmartre, Paris, France
Pollença, Balearic Islands, Spain
Beijing, China
Santa Fe, New Mexico, USA

Rabat, Morocco
Shanghai, China
Toronto, Ontario, Canada
Valloria, Italy
Valparaiso, Chile
German Alps
Büyükada_Bunu ben çektim :)

Via

8 yorum:

 1. Muthiş ötesi gerçekten hayran kaldım ....

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Otururdum ben bütün gün bu kapıların önünde.

   Sil
 2. gezilerimiz sırasında rastlamak isterdim bende..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben pek severim kapıları, bundan sonra daha dikkatli bakayım diyorum.

   Sil
 3. Kapıları her daim sevdim, hatta böyle renkli ve gösterişli olmayanlarını bile. Hep de ardındakileri merak edip durdum, hala da bu huyum devam eder. Küçük prensli kapıya bayıldım öyle ki acaba yeni evimde kendim için ayrıdığım kapıyı böyle mi boyasam diye düşünüyorum şu anda:) Bir de o kocaman çiçekli olan kırmızı çin kapısına bayıldım. Ruhum telaşlandı adeta onu görünce. Benim böyle kapım olsa aynı senin yukarıda dediğin gibi hep onların önünde otururdum herhalde. Keşke bizde de bu kafada insanlar olsa, her şey ve her yer rengarenk olsa. Ama bizim ülkemizde insanlar hayal etmeyi bile bilmiyor, korkuyor, unutuyor!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ben de severim kapıları, bu kadar güzelini bir arada görünce heyecanladım. Resme-boyamaya merakın var, bence nefis olur Küçük Prens'li kapı... Ben hepsini çok sevdim, çiçeklisi, prenslisi, tavuskuşlusu... Linkte daha fazlası da var, hepsini almadım buraya. Aklıma Büyükada'da çektiğim bir kapı fotoğrafı geldi, onu da en sona koyayım olmadı :) Böyle bir kapım olsa, önünde oturup çekirdek çitlerim bütün gün; fotoğrafını çekenlerle muhabbet ederim... Bizde böyle kapı olsa, önüne işer ya da çöp dökerler. Çiçeklerin üstüne "Buraya çöp döken eşşektir" yazmak zorunda kalırız!

   Sil
 4. YA. Denizkızlı olan çok cücelmişş :> Keşke bu desenlerde perdeler filan olsa.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Valla biri perde-merde yaparsa ben alırım.

   Sil